Hop3towin

Vechime : 2016 zile
Clasament general : 45.
Rezervă : 1.146.020 equus
Istoric proprietari

Ryū

compagnonryu
10:30
Energie
57%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 23946.15

Rezistenţă
3391.2055
6782.41
Viteză
2237.957
4475.91
Dresaj
2689.084
5378.17
Galop
1301.7765
2603.55
Trap
1482.5375
2965.07
Sărituri
870.5155
1741.03
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 421 kg
Robă: Negru Născut pe: 19/08/2026
Produs de: Hop3towin Câştiguri: 4.542 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 01943
Separare a vitelor 0124
Obstacole 0000
Dresaj western 0001
Divertisment western 0001
droite
Potenţial genetic Total: 18258.70
Rezistenţă4819.68  Galop1986.33
Viteză3420.32  Trap2263.21
Dresaj4093.81  Sărituri 1675.34
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4819.69
4819.69
4819.69
4819.69
4819.69
Viteză
3420.32
3420.32
3420.32
3420.32
Dresaj
4093.81
4093.81
4093.81
4093.81
Galop
1986.33
1986.33
1986.33
Trap
2263.21
2263.21
2263.21
Sărituri
1675.34
1675.34
1675.34
Acest cal are 1769 stele de excelenţă.

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

compagnonryuRyū

rezistenţă: +8

tapisknightValtrapul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bonnetknightCapişonul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bandeknightBandajele cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

selleknightŞaua cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

brideknightCăpăstrul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10


Centru de echitaţie

Poet nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii