pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 385.572 equus
Istoric proprietari

Piniata Cascadă

compagnonpinatacascade

Rozete

normalpegase
18:15
Energie
10%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 28326.65

Rezistenţă
2853.0665
5706.13
Viteză
3930.591
7861.18
Dresaj
2010.222
4020.44
Galop
2816.3055
5632.61
Trap
538.997
1077.99
Sărituri
2014.142
4028.28
Rasă: MustangVârstă: 25 ani 6 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 154 cm
Sex: cal castratGreutate: 436 kg
Robă: Isabel Născut pe: 18/08/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 19.482 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 2211512
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0010
Dresaj western 0000
Divertisment western 0100
Potenţial genetic Total: 21523.18
Rezistenţă4305.71  Galop4302.25
Viteză5542.97  Trap1228.91
Dresaj3068.67  Sărituri 3074.67
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4305.71
4305.71
4305.71
4305.71
Viteză
5542.97
5542.97
5542.97
5542.97
5542.97
Dresaj
3068.67
3068.67
3068.67
Galop
4302.25
4302.25
4302.25
4302.25
Trap
1228.91
1228.91
Sărituri
3074.67
3074.67
3074.67
Acest cal are 2095 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

5thelementfireElement foc

rezistenţă: +11, viteză: +14, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

falabellaFalabella

rezistenţă: +8, viteză: +9, galop: +7

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

viteză: +12

tapissamuraidragonValtrap Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bonnetsamuraidragonCapişon Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bandesamuraidragonBandaje Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

sellesamuraidragonŞa Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bridesamuraidragonCăpăstru Samurai Dragon

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

packsamuraidragonPachetul Dragon Samurai

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

compagnonpinatacascadePiniata Cascadă

viteză: +15


Marele Premiu

octombrie 2026
coupewestern7 coupewestern7 coupewestern7
septembrie 2026
coupewestern7 coupewestern7 coupewestern7
august 2026
coupewestern3 coupewestern6

Centru de echitaţie

CalBun nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

CalBun este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
CalBun este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi