CrissyCriss

Vechime : 2653 zile
Clasament general : 75.
Rezervă : 48.370.583 equus
Istoric proprietari

Mistreț

compagnonsanglier

Rozete

06:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 28148.31

Rezistenţă
2817.443
5634.89
Viteză
3893.699
7787.40
Dresaj
2006.0355
4012.07
Galop
2809.7665
5619.53
Trap
536.819
1073.64
Sărituri
2010.391
4020.78
Rasă: MustangVârstă: 22 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 153 cm
Sex: cal castratGreutate: 437 kg
Robă: Cherry Spotted Blanket Născut pe: 18/08/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 71.884 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 11248113
Separare a vitelor 0231614
Obstacole 021821
Dresaj western 01719
Divertisment western 012126
Potenţial genetic Total: 21524.34
Rezistenţă4305.18  Galop4302.12
Viteză5543.32  Trap1228.42
Dresaj3069.31  Sărituri 3075.99
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4305.18
4305.18
4305.18
4305.18
Viteză
5543.32
5543.32
5543.32
5543.32
5543.32
Dresaj
3069.31
3069.31
3069.31
Galop
4302.12
4302.12
4302.12
4302.12
Trap
1228.42
1228.42
Sărituri
3075.99
3075.99
3075.99
Acest cal are 2095 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

bridewesternposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

sellewesternposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

tapiswesternposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

heracleshorseshoeswesternpleasurePotcoava lui Heracle Divertisment western

rezistenţă: +10, dresaj: +6, trap: +14


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
6 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 2** căpăstru western 2** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

-Arlo- este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
-Arlo- este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi