Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.222.312 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Murg tărcat
08:30
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 7201.97

Rezistenţă
950.1275
1900.26
Viteză
673.8815
1347.76
Dresaj
808.3295
1616.66
Galop
391.511
783.02
Trap
447.132
894.26
Sărituri
330.0055
660.01
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 83 cm
Sex: femelăGreutate: 83 kg
Robă: Murg tărcat Născută pe: 17/08/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 23284.75
Rezistenţă6143.73  Galop2531.59
Viteză4357.46  Trap2891.25
Dresaj5226.83  Sărituri 2133.89
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
6143.73
6143.73
6143.73
6143.73
6143.73
6143.73
Viteză
4357.46
4357.46
4357.46
4357.46
Dresaj
5226.83
5226.83
5226.83
5226.83
5226.83
Galop
2531.59
2531.59
2531.59
Trap
2891.25
2891.25
2891.25
Sărituri
2133.89
2133.89
2133.89
Această iapă are 2272 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Black Spotted Blanket
F23284.74 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF23284.74 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertF23284.74 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii