marria08

Vechime : 4874 zile
Clasament general : 77.
Rezervă : 14.551.133 equus
Istoric proprietari
16:30
Energie
19%
Sănătate
91%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 983.67

Rezistenţă
63.4965
126.99
Viteză
46.3665
92.73
Dresaj
162.0035
324.01
Galop
81.2425
162.49
Trap
32.3715
64.74
Sărituri
106.356
212.71
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: masculGreutate: 417 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 12/08/2026
Produs de: marria08

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

mărul de aurraza lui helios
Potenţial genetic Total: 18115.73
Rezistenţă4787.83  Galop1972.72
Viteză3391.98  Trap2244.44
Dresaj4059.55  Sărituri 1659.21
BLUP:
-91.86
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: environnements LIZA
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4787.83
4787.83
4787.83
4787.83
4787.83
Viteză
3391.98
3391.98
3391.98
3391.98
Dresaj
4059.55
4059.55
4059.55
4059.55
Galop
1972.72
1972.72
1972.72
Trap
2244.44
2244.44
2244.44
Sărituri
1659.21
1659.21
1659.21
Acest cal are 1754 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +12, viteză: +12, dresaj: +12, galop: +12, trap: +12, sărituri: +12

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
1 aprilie 2027
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

pictoalertm va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 2 ani ani acum!

Informaţii