viorica66

Vechime : 3397 zile
Clasament general : 25.
Rezervă : 5.109.809 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib închis
11:00
Energie
77%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21616.64

Rezistenţă
3819.479
7638.96
Viteză
2496.561
4993.12
Dresaj
3007.1905
6014.38
Galop
731.9185
1463.84
Trap
591.905
1183.81
Sărituri
161.2645
322.53
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 21 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 148 cm
Sex: masculGreutate: 436 kg
Robă: Roib închis Născut pe: 09/08/2026
Produs de: viorica66 Câştiguri: 1.009 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 02010
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 22144.93
Rezistenţă5854.03  Galop2408.61
Viteză4140.18  Trap2749.23
Dresaj4964.24  Sărituri 2028.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5854.03
5854.03
5854.03
5854.03
5854.03
Viteză
4140.18
4140.18
4140.18
4140.18
Dresaj
4964.24
4964.24
4964.24
4964.24
4964.24
Galop
2408.61
2408.61
2408.61
Trap
2749.23
2749.23
2749.23
Sărituri
2028.64
2028.64
2028.64
Acest cal are 2157 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +18, viteză: +18, dresaj: +18, galop: +18, trap: +18, sărituri: +18

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
1 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

M A*2144-8 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi