FCRB1923

Vechime : 4596 zile
Clasament general : 37.
Rezervă : 110.661.665 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Tennessee Walker Murg deschis
14:00
Energie
23%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25241.13

Rezistenţă
2752.0975
5504.19
Viteză
1547.122
3094.24
Dresaj
2501.3
5002.60
Galop
1062.3175
2124.64
Trap
3522.372
7044.74
Sărituri
1235.358
2470.72
Rasă: Tennessee WalkerVârstă: 19 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 158 cm
Sex: femelăGreutate: 434 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 09/08/2026
Produs de: FCRB1923 Câştiguri: 17.698 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0044
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0102
Dresaj 0100
droite
Potenţial genetic Total: 21245.46
Rezistenţă4575.66  Galop2011.29
Viteză2573.39  Trap5612.59
Dresaj4160.51  Sărituri 2312.02
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4575.66
4575.66
4575.66
4575.66
Viteză
2573.39
2573.39
2573.39
Dresaj
4160.51
4160.51
4160.51
4160.51
Galop
2011.29
2011.29
2011.29
Trap
5612.59
5612.59
5612.59
5612.59
5612.59
Sărituri
2312.02
2312.02
2312.02
Această iapă are 2069 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +17, viteză: +17, dresaj: +17, galop: +17, trap: +17, sărituri: +17

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
27 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F21245.46 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 5
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi