mina

Vechime : 497 zile
Clasament general : 133.
Rezervă : 3.676.043 equus
Istoric proprietari

Caracatiţă micuţă

compagnonpoulpy
16:00
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 24580.07

Rezistenţă
3253.601
6507.20
Viteză
2305.0065
4610.01
Dresaj
2747.2855
5494.57
Galop
1335.217
2670.43
Trap
1523.476
3046.95
Sărituri
1125.4505
2250.90
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 7 ani
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 420 kg
Robă: Roib Născut pe: 08/08/2026
Produs de: mina Câştiguri: 2.202 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0230
Cursă de trap 0511
Cross-country 0563
Sărituri 0411
Dresaj 0012
Potenţial genetic Total: 18765.26
Rezistenţă4966.89  Galop2039.06
Viteză3516.56  Trap2321.65
Dresaj4203.58  Sărituri 1717.51
BLUP:
27.30
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4966.9
4966.9
4966.9
4966.9
4966.9
Viteză
3516.56
3516.56
3516.56
3516.56
Dresaj
4203.58
4203.58
4203.58
4203.58
Galop
2039.06
2039.06
2039.06
Trap
2321.65
2321.65
2321.65
Sărituri
1717.51
1717.51
1717.51
Acest cal are 1819 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +38, viteză: +38, dresaj: +38, galop: +38, trap: +38, sărituri: +38

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

brideclassiqueposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

selleclassiqueposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

tapisclassiqueposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

compagnonpoulpyCaracatiţă micuţă

dresaj: +11


Centru de echitaţie

Până la:
9 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii