Isabela

Vechime : 185 zile
Clasament general : 202.
Rezervă : 2.481.846 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Murg închis
09:45
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 452.16

Rezistenţă
59.707
119.41
Viteză
42.325
84.65
Dresaj
50.7145
101.43
Galop
24.601
49.20
Trap
28.0155
56.03
Sărituri
20.715
41.43
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 93 cm
Sex: femelăGreutate: 102 kg
Robă: Murg închis Născută pe: 11/08/2026
Produs de: Isabela

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 18340.53
Rezistenţă4843.71  Galop1995.77
Viteză3433.62  Trap2272.76
Dresaj4114.18  Sărituri 1680.49
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4843.71
4843.71
4843.71
4843.71
4843.71
Viteză
3433.62
3433.62
3433.62
3433.62
Dresaj
4114.18
4114.18
4114.18
4114.18
Galop
1995.77
1995.77
1995.77
Trap
2272.76
2272.76
2272.76
Sărituri
1680.49
1680.49
1680.49
Această iapă are 1778 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Albinos
F Argentinean 18.340 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF Argentinean 18.340 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertF Argentinean 18.340 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Informaţii