pastrav

Vechime : 4430 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 385.572 equus
Istoric proprietari
Mânz Trăpaş Francez Roib închis
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 6746.91

Rezistenţă
570.4405
1140.88
Viteză
704.725
1409.45
Dresaj
637.049
1274.10
Galop
183.7695
367.54
Trap
891.8275
1783.65
Sărituri
385.645
771.29
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 106 cm
Sex: femelăGreutate: 117 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 01/08/2026
Produs de: pastrav

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 22005.58
Rezistenţă3721.07  Galop1198.76
Viteză4597.03  Trap5817.53
Dresaj4155.57  Sărituri 2515.62
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3721.07
3721.07
3721.07
3721.07
Viteză
4597.03
4597.03
4597.03
4597.03
4597.03
Dresaj
4155.57
4155.57
4155.57
4155.57
Galop
1198.76
1198.76
Trap
5817.53
5817.53
5817.53
5817.53
5817.53
Sărituri
2515.62
2515.62
2515.62
Această iapă are 2143 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Roib închis
Marchiza are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertMarchiza se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertMarchiza se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 2 luni ani acum!

Informaţii