FCRB1923

Vechime : 4596 zile
Clasament general : 37.
Rezervă : 110.663.754 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Tennessee Walker Murg deschis
11:00
Energie
39%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 21731.90

Rezistenţă
2747.359
5494.72
Viteză
1044.3925
2088.78
Dresaj
2499.1235
4998.25
Galop
413.635
827.27
Trap
3555.844
7111.69
Sărituri
605.5965
1211.19
Rasă: Tennessee WalkerVârstă: 15 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: femelăGreutate: 450 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 29/07/2026
Produs de: FCRB1923 Câştiguri: 8.209 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0100
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 01002
Divertisment western 0000
droite
Potenţial genetic Total: 21165.31
Rezistenţă4556.30  Galop2004.52
Viteză2565.67  Trap5590.65
Dresaj4145.17  Sărituri 2303.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4556.3
4556.3
4556.3
4556.3
Viteză
2565.67
2565.67
2565.67
Dresaj
4145.17
4145.17
4145.17
4145.17
Galop
2004.52
2004.52
2004.52
Trap
5590.65
5590.65
5590.65
5590.65
5590.65
Sărituri
2303
2303
2303
Această iapă are 2060 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

viteză: +7, dresaj: +8, sărituri: +9

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

F21165.31 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

F21165.31 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 3
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi