pastrav

Vechime : 4431 zile
Clasament general : 8.
Rezervă : 385.636 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Trăpaş Francez Roib închis
20:30
Energie
30%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 25265.17

Rezistenţă
2202.747
4405.49
Viteză
2781.65
5563.30
Dresaj
2508.2615
5016.52
Galop
353.976
707.95
Trap
3515.939
7031.88
Sărituri
1270.014
2540.03
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 10 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 169 cm
Sex: masculGreutate: 453 kg
Robă: Roib închis Născut pe: 26/07/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 1.095 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 02000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 21967.37
Rezistenţă3714.92  Galop1196.77
Viteză4590.00  Trap5806.52
Dresaj4147.22  Sărituri 2511.94
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3714.92
3714.92
3714.92
3714.92
Viteză
4590
4590
4590
4590
4590
Dresaj
4147.22
4147.22
4147.22
4147.22
Galop
1196.77
1196.77
Trap
5806.52
5806.52
5806.52
5806.52
5806.52
Sărituri
2511.94
2511.94
2511.94
Acest cal are 2140 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern1xŞa western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bridewestern1xCăpăstru western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Marchiz nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Marchiz este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi