Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.226.065 equus
Istoric proprietari
Mânz Hanoverian Murg închis
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 6986.18

Rezistenţă
399.347
798.69
Viteză
660.0835
1320.17
Dresaj
729.315
1458.63
Galop
589.852
1179.70
Trap
190.505
381.01
Sărituri
923.987
1847.97
Rasă: HanoverianVârstă: câteva ore
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 96 cm
Sex: femelăGreutate: 96 kg
Robă: Murg închis Născută pe: 22/07/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 22719.28
Rezistenţă2597.38  Galop3836.43
Viteză4293.22  Trap1239.06
Dresaj4743.51  Sărituri 6009.67
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2597.38
2597.38
2597.38
Viteză
4293.23
4293.23
4293.23
4293.23
Dresaj
4743.51
4743.51
4743.51
4743.51
4743.51
Galop
3836.43
3836.43
3836.43
3836.43
Trap
1239.06
1239.06
Sărituri
6009.67
6009.67
6009.67
6009.67
6009.67
Această iapă are 2214 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Roib
F*22719.28 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF*22719.28 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Reproducere

pictoalertF*22719.28 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai câteva ore ani acum!

Informaţii