criss

Vechime : 1910 zile
Clasament general : 66.
Rezervă : 5.944.026 equus
Istoric proprietari
Mânz Tennessee Walker Murg
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 4158.12

Rezistenţă
448.371
896.74
Viteză
250.696
501.39
Dresaj
405.9245
811.85
Galop
196.1175
392.24
Trap
552.1485
1104.30
Sărituri
225.8
451.60
Rasă: Tennessee WalkerVârstă: 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 124 cm
Sex: masculGreutate: 163 kg
Robă: Murg Născut pe: 18/07/2026
Produs de: criss

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 20544.03
Rezistenţă4430.54  Galop1937.92
Viteză2477.23  Trap5456.01
Dresaj4011.11  Sărituri 2231.21
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4430.54
4430.54
4430.54
4430.54
Viteză
2477.23
2477.23
2477.23
Dresaj
4011.11
4011.11
4011.11
4011.11
Galop
1937.92
1937.92
1937.92
Trap
5456.01
5456.01
5456.01
5456.01
5456.01
Sărituri
2231.22
2231.22
2231.22
Acest cal are 1998 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

m20544.03 nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertm20544.03 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertm20544.03 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 6 luni ani acum!

Informaţii