YuliAna

Vechime : 1645 zile
Clasament general : 82.
Rezervă : 1.510.019 equus
Istoric proprietari
Mânz Tennessee Walker Negru
09:30
Energie
99%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4193.35

Rezistenţă
452.474
904.95
Viteză
252.7655
505.53
Dresaj
409.123
818.25
Galop
197.8005
395.60
Trap
556.8615
1113.72
Sărituri
227.649
455.30
Rasă: Tennessee WalkerVârstă: 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 103 cm
Sex: masculGreutate: 113 kg
Robă: Negru Născut pe: 16/07/2026
Produs de: YuliAna

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 20495.34
Rezistenţă4423.01  Galop1933.53
Viteză2470.82  Trap5443.42
Dresaj3999.25  Sărituri 2225.31
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4423.01
4423.01
4423.01
4423.01
Viteză
2470.82
2470.82
2470.82
Dresaj
3999.25
3999.25
3999.25
3999.25
Galop
1933.53
1933.53
1933.53
Trap
5443.42
5443.42
5443.42
5443.42
5443.42
Sărituri
2225.31
2225.31
2225.31
Acest cal are 1993 stele de excelenţă.

Acest cal nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Cal de călărit Murg
m20495.34 este mai tânăr de 6 luni şi stă încă lângă mama lui, aşa că nu este necesar să îl duceţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertm20495.34 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertm20495.34 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 2 luni ani acum!

Informaţii