sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.411 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Negru
17:30
Energie
20%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 11705.23

Rezistenţă
2144.5965
4289.19
Viteză
1392.7545
2785.51
Dresaj
1659.058
3318.12
Galop
189.75
379.50
Trap
306.033
612.07
Sărituri
160.4205
320.84
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 5 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 415 kg
Robă: Negru Născută pe: 07/07/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 18872.22
Rezistenţă4986.95  Galop2050.73
Viteză3532.15  Trap2338.82
Dresaj4236.22  Sărituri 1727.35
BLUP:
-20.92
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4986.95
4986.95
4986.95
4986.95
4986.95
Viteză
3532.15
3532.15
3532.15
3532.15
Dresaj
4236.22
4236.22
4236.22
4236.22
Galop
2050.73
2050.73
2050.73
Trap
2338.82
2338.82
2338.82
Sărituri
1727.35
1727.35
1727.35
Această iapă are 1830 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8


Centru de echitaţie

Până la:
22 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii