sisia

Vechime : 1902 zile
Clasament general : 39.
Rezervă : 240.411 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Șarg
17:30
Energie
25%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 11905.63

Rezistenţă
2201.3905
4402.78
Viteză
1320.7245
2641.45
Dresaj
1703.3195
3406.64
Galop
212.294
424.59
Trap
335.7865
671.57
Sărituri
179.3015
358.60
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 5 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 416 kg
Robă: Șarg Născută pe: 08/07/2026
Produs de: sisia

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 18806.57
Rezistenţă4965.01  Galop2044.51
Viteză3519.41  Trap2329.85
Dresaj4226.42  Sărituri 1721.37
BLUP:
-24.53
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4965.01
4965.01
4965.01
4965.01
4965.01
Viteză
3519.41
3519.41
3519.41
3519.41
Dresaj
4226.42
4226.42
4226.42
4226.42
Galop
2044.51
2044.51
2044.51
Trap
2329.85
2329.85
2329.85
Sărituri
1721.37
1721.37
1721.37
Această iapă are 1823 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4


Centru de echitaţie

Până la:
23 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov căpăstru clasic 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii