Savelus

Vechime : 4576 zile
Clasament general : 4.
Rezervă : 73.226.863 equus
Istoric proprietari
Mânz Welsh Sur rotat
08:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 7268.29

Rezistenţă
614.198
1228.40
Viteză
758.6865
1517.37
Dresaj
686.572
1373.14
Galop
960.815
1921.63
Trap
198.233
396.47
Sărituri
415.642
831.28
Rasă: WelshVârstă: 4 luni
Specie: PoneiÎnălţime: 93 cm
Sex: femelăGreutate: 111 kg
Robă: Sur rotat Născută pe: 07/07/2026
Produs de: Savelus

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

potcoava lui heracle dresaj western
Potenţial genetic Total: 23340.70
Rezistenţă3944.75  Galop6170.94
Viteză4872.75  Trap1273.17
Dresaj4409.58  Sărituri 2669.51
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3944.75
3944.75
3944.75
3944.75
Viteză
4872.75
4872.75
4872.75
4872.75
4872.75
Dresaj
4409.58
4409.58
4409.58
4409.58
Galop
6170.94
6170.94
6170.94
6170.94
6170.94
6170.94
Trap
1273.17
1273.17
Sărituri
2669.51
2669.51
2669.51
Această iapă are 2277 stele de excelenţă.

heracleshorseshoesreiningPotcoava lui Heracle Dresaj western

rezistenţă: +6, dresaj: +10, galop: +14


Centru de echitaţie

Ponei Murg
F**23340.7 are mai puţin de 6 luni şi stă încă împreună cu mama sa. De aceea, nu este nevoie să o adăpostiţi într-un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertF**23340.7 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertF**23340.7 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 4 luni ani acum!

Informaţii