Isabela

Vechime : 185 zile
Clasament general : 202.
Rezervă : 2.481.881 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Isabel
17:45
Energie
18%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1130.87

Rezistenţă
148.3245
296.65
Viteză
105.7085
211.42
Dresaj
126.4055
252.81
Galop
62.034
124.07
Trap
70.415
140.83
Sărituri
52.547
105.09
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 128 cm
Sex: masculGreutate: 194 kg
Robă: Isabel Născut pe: 09/07/2026
Produs de: Isabela

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 17682.89
Rezistenţă4666.85  Galop1923.16
Viteză3311.83  Trap2189.64
Dresaj3969.91  Sărituri 1621.50
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4666.85
4666.85
4666.85
4666.85
4666.85
Viteză
3311.83
3311.83
3311.83
3311.83
Dresaj
3969.91
3969.91
3969.91
3969.91
Galop
1923.16
1923.16
1923.16
Trap
2189.64
2189.64
2189.64
Sărituri
1621.5
1621.5
1621.5
Acest cal are 1711 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
14 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

pictoalertM Argentinean 17.682 se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 10 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertM Argentinean 17.682 va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 10 luni ani acum!

Informaţii