ILMAESTRO

Vechime : 3274 zile
Clasament general : 10.
Rezervă : 28.156.361 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib închis
08:45
Energie
96%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 729.73

Rezistenţă
83.544
167.09
Viteză
61.175
122.35
Dresaj
90.056
180.11
Galop
47.0515
94.10
Trap
41.6885
83.38
Sărituri
41.351
82.70
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 143 cm
Sex: masculGreutate: 350 kg
Robă: Roib închis Născut pe: 03/07/2026
Produs de: iustin.h.2502

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 10141.67
Rezistenţă2639.71  Galop1126.05
Viteză1895.94  Trap1241.74
Dresaj2263.76  Sărituri 974.46
BLUP:
-89.89
-100 0+100

Origine

Armăsar: Andreas Pufi
Iapă: Marissa Pufi
Argentinean Criollo
56.3%
Shetland
25.0%
Mustang
12.5%
Cal Islandic
6.3%

Excelenţă

Rezistenţă
2639.71
2639.71
2639.71
Viteză
1895.94
1895.94
1895.94
Dresaj
2263.76
2263.76
2263.76
Galop
1126.05
1126.05
Trap
1241.74
1241.74
Sărituri
974.466
974.466
Acest cal are 957 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9


Centru de echitaţie

Croesus Junior nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

pictoalertCroesus Junior va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 2 ani 4 luni ani acum!

Informaţii