Isabela

Vechime : 185 zile
Clasament general : 202.
Rezervă : 2.481.881 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg
15:15
Energie
23%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4474.20

Rezistenţă
839.3805
1678.76
Viteză
272.495
544.99
Dresaj
495.1045
990.21
Galop
242.718
485.44
Trap
182.0315
364.06
Sărituri
205.371
410.74
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 360 kg
Robă: Murg Născută pe: 24/06/2026
Produs de: Isabela

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 18099.22
Rezistenţă4780.13  Galop1969.79
Viteză3386.57  Trap2241.28
Dresaj4061.13  Sărituri 1660.32
BLUP:
-86.60
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: Angy
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4780.13
4780.13
4780.13
4780.13
4780.13
Viteză
3386.57
3386.57
3386.57
3386.57
Dresaj
4061.13
4061.13
4061.13
4061.13
Galop
1969.79
1969.79
1969.79
Trap
2241.28
2241.28
2241.28
Sărituri
1660.32
1660.32
1660.32
Această iapă are 1754 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
14 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

pictoalertF Argentinean 18.099 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 2 ani 2 luni ani acum!

Informaţii