Alex_Sanderson

Vechime : 107 zile
Clasament general : 290.
Rezervă : 225.889 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg
22:00
Energie
33%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 17795.04

Rezistenţă
2347.863
4695.73
Viteză
1664.232
3328.46
Dresaj
1997.1775
3994.36
Galop
968.48
1936.96
Trap
1102.4305
2204.86
Sărituri
817.338
1634.68
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 14 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 432 kg
Robă: Murg Născută pe: 26/06/2026
Produs de: Isabela Câştiguri: 1.965 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0222
Cursă de trap 0244
Cross-country 0129
Sărituri 0032
Dresaj 0333
Potenţial genetic Total: 17672.38
Rezistenţă4665.72  Galop1921.74
Viteză3309.47  Trap2188.91
Dresaj3966.26  Sărituri 1620.27
BLUP:
70.12
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4665.73
4665.73
4665.73
4665.73
4665.73
Viteză
3309.47
3309.47
3309.47
3309.47
Dresaj
3966.26
3966.26
3966.26
3966.26
Galop
1921.74
1921.74
1921.74
Trap
2188.91
2188.91
2188.91
Sărituri
1620.27
1620.27
1620.27
Această iapă are 1710 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +38, viteză: +38, dresaj: +38, galop: +38, trap: +38, sărituri: +38

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
20 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii