DΔrk

Vechime : 2936 zile
Clasament general : 67.
Rezervă : 30.182.258 equus
Istoric proprietari

m

08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 23277.31

Rezistenţă
3121.1725
6242.35
Viteză
2232.701
4465.40
Dresaj
2644.7525
5289.51
Galop
1113.675
2227.35
Trap
1457.148
2914.30
Sărituri
1069.2085
2138.42
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 9 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 455 kg
Robă: Sur Născut pe: 17/06/2026
Produs de: DΔrk Câştiguri: 2.184 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 05115
Obstacole 0003
Dresaj western 0100
Divertisment western 0020
Potenţial genetic Total: 18262.01
Rezistenţă4826.06  Galop1988.94
Viteză3419.34  Trap2261.14
Dresaj4091.29  Sărituri 1675.24
BLUP:
64.58
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: h
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4826.06
4826.06
4826.06
4826.06
4826.06
Viteză
3419.34
3419.34
3419.34
3419.34
Dresaj
4091.29
4091.29
4091.29
4091.29
Galop
1988.94
1988.94
1988.94
Trap
2261.14
2261.14
2261.14
Sărituri
1675.24
1675.24
1675.24
Acest cal are 1769 stele de excelenţă.

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

m nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii