Em Emy

Vechime : 2106 zile
Clasament general : 165.
Rezervă : 1.057.282 equus
Istoric proprietari
Pegas de călărit Knabstrupper Murg
08:00
Energie
82%
Sănătate
100%
Moral
90%

Abilităţi

Total: 2179.23

Rezistenţă
257.4745
514.95
Viteză
190.7475
381.50
Dresaj
246.359
492.72
Galop
126.8965
253.79
Trap
149.285
298.57
Sărituri
118.852
237.70
Rasă: KnabstrupperVârstă: 1 an 6 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 151 cm
Sex: femelăGreutate: 294 kg
Robă: Murg Născută pe: 14/06/2026
Produs de: Em Emy

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

lira lui apollosângele meduzei
Potenţial genetic Total: 10342.23
Rezistenţă2463.19  Galop1190.51
Viteză1812.84  Trap1408.72
Dresaj2354.86  Sărituri 1112.09
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2463.2
2463.2
2463.2
Viteză
1812.84
1812.84
1812.84
Dresaj
2354.86
2354.86
2354.86
Galop
1190.51
1190.51
Trap
1408.72
1408.72
Sărituri
1112.1
1112.1
Această iapă are 978 stele de excelenţă.

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4


Centru de echitaţie

Agony x10342.23 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertAgony x10342.23 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 1 an 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertAgony x10342.23 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 1 an 6 luni ani acum!

Informaţii