karmafreya

Vechime : 71 zile
Clasament general : 565.
Rezervă : 99.017 equus
Istoric proprietari

Piniata Cernunnos

compagnonpinatacernunnos
normal
14:30
Energie
35%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 6027.52

Rezistenţă
638.2935
1276.59
Viteză
293.803
587.61
Dresaj
755.8315
1511.66
Galop
485.626
971.25
Trap
243.7545
487.51
Sărituri
596.452
1192.90
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 8 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 159 cm
Sex: masculGreutate: 434 kg
Robă: Șarg bălțat Născut pe: 12/06/2026
Produs de: karmafreya Câştiguri: 1.582 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0011
Cursă de trap 0330
Cross-country 0310
Sărituri 0120
Dresaj 0122
Potenţial genetic Total: 13346.32
Rezistenţă3529.94  Galop2189.69
Viteză1177.47  Trap1029.07
Dresaj2861.14  Sărituri 2559.01
BLUP:
-3.03
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3529.94
3529.94
3529.94
3529.94
Viteză
1177.47
1177.47
Dresaj
2861.14
2861.14
2861.14
Galop
2189.69
2189.69
2189.69
Trap
1029.07
1029.07
Sărituri
2559.01
2559.01
2559.01
Acest cal are 1276 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +7, viteză: +7, dresaj: +7, galop: +7, trap: +7, sărituri: +7

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

pommevintageMăr de epocă

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

compagnonpinatacernunnosPiniata Cernunnos

sărituri: +6


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
23 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii