DΔrk

Vechime : 2935 zile
Clasament general : 67.
Rezervă : 30.007.275 equus
Istoric proprietari
normal

h

13:00
Energie
50%
Sănătate
100%
Moral
86%

Abilităţi

Total: 22049.33

Rezistenţă
2910.5315
5821.06
Viteză
2063.107
4126.21
Dresaj
2469.8315
4939.66
Galop
1202.234
2404.47
Trap
1366.523
2733.05
Sărituri
1012.436
2024.87
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 11 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 445 kg
Robă: Murg Născută pe: 10/06/2026
Produs de: DΔrk Câştiguri: 2.168 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0612
Separare a vitelor 0140
Obstacole 0006
Dresaj western 0000
Divertisment western 0001
Potenţial genetic Total: 18264.06
Rezistenţă4826.00  Galop1989.09
Viteză3419.35  Trap2262.04
Dresaj4093.82  Sărituri 1673.76
BLUP:
63.58
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: h
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4826
4826
4826
4826
4826
Viteză
3419.35
3419.35
3419.35
3419.35
Dresaj
4093.82
4093.82
4093.82
4093.82
Galop
1989.09
1989.09
1989.09
Trap
2262.04
2262.04
2262.04
Sărituri
1673.76
1673.76
1673.76
Această iapă are 1769 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

pommevintageMăr de epocă

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

h nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 12 ani 8 luni
reproductionMonte: 1
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi