Osmosorin

Vechime : 584 zile
Clasament general : 118.
Rezervă : 1.282.759 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Negru
17:30
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3983.52

Rezistenţă
480.0315
960.06
Viteză
341.9775
683.96
Dresaj
494.6005
989.20
Galop
242.0975
484.19
Trap
228.1
456.20
Sărituri
204.951
409.90
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 1 an 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 143 cm
Sex: femelăGreutate: 296 kg
Robă: Negru Născută pe: 16/08/2026
Produs de: Osmosorin

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 17804.50
Rezistenţă4698.63  Galop1935.88
Viteză3333.11  Trap2206.73
Dresaj3997.56  Sărituri 1632.59
BLUP:
-95.35
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: Fac28 Osmo
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4698.63
4698.63
4698.63
4698.63
4698.63
Viteză
3333.11
3333.11
3333.11
3333.11
Dresaj
3997.56
3997.56
3997.56
3997.56
Galop
1935.88
1935.88
1935.88
Trap
2206.73
2206.73
2206.73
Sărituri
1632.59
1632.59
1632.59
Această iapă are 1723 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Fac8 17804.5/3600.07 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertFac8 17804.5/3600.07 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 1 an 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertFac8 17804.5/3600.07 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 1 an 6 luni ani acum!

Informaţii