Agnes

Vechime : 3597 zile
Clasament general : 174.
Rezervă : 59.384.689 equus
Istoric proprietari
10:00
Energie
100%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 14360.00

Rezistenţă
1215
2430.00
Viteză
1135
2270.00
Dresaj
1255
2510.00
Galop
1250
2500.00
Trap
1185
2370.00
Sărituri
1140
2280.00
Rasă: DivinVârstă: 2801 ani
Specie: Unicorn de călăritÎnălţime: 145 cm
Sex: masculGreutate: 443 kg
Robă: Divin Născut pe: 05/06/2026
Produs de: Agnes Câştiguri: 2.004 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0013
Dresaj western 0001
Divertisment western 0010
Potenţial genetic Total: 14360.00
Rezistenţă2430.00  Galop2500.00
Viteză2270.00  Trap2370.00
Dresaj2510.00  Sărituri 2280.00
BLUP:
60.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: Ouranos
Iapă: Gaia

Excelenţă

Rezistenţă
2430
2430
2430
Viteză
2270
2270
2270
Dresaj
2510
2510
2510
Galop
2500
2500
2500
Trap
2370
2370
2370
Sărituri
2280
2280
2280
Acest cal are 1382 stele de excelenţă.

corneUnicorn

dresaj: +15

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

rezistenţă: +7, dresaj: +8, galop: +9

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

falacorneFalacorn

dresaj: +9, trap: +8, sărituri: +7


Platină este unul dintre Caii metalelor preţioase.

De fiecare dată când îl îngrijiţi, acesta lasă în urmă minerale pentru dvs. Colectaţi suficiente minerale pentru a câştiga: 90 90 permise

Platină nu poate fi vândut.

Îi puteți spori abilitățile utilizând permisele dumneavoastră.

Vedeți o listă a tuturor celor care dețin calul Platină

Centru de echitaţie

Platină nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Platină nu se poate reproduce.
arbreArbore genealogic