DΔrk

Vechime : 2935 zile
Clasament general : 67.
Rezervă : 30.033.486 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Black Spotted Blanket

g

08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
94%

Abilităţi

Total: 4446.02

Rezistenţă
587.3685
1174.74
Viteză
416.1595
832.32
Dresaj
498.5425
997.09
Galop
241.7335
483.47
Trap
275.496
550.99
Sărituri
203.709
407.42
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 119 cm
Sex: femelăGreutate: 155 kg
Robă: Black Spotted Blanket Născută pe: 01/06/2026
Produs de: DΔrk

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 17917.98
Rezistenţă4734.33  Galop1948.43
Viteză3354.35  Trap2220.56
Dresaj4018.37  Sărituri 1641.94
BLUP:
-99.11
-100 0+100

Origine

Armăsar: 18507.97/5685.65 kosmyn
Iapă: m ALY
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4734.33
4734.33
4734.33
4734.33
4734.33
Viteză
3354.35
3354.35
3354.35
3354.35
Dresaj
4018.37
4018.37
4018.37
4018.37
Galop
1948.43
1948.43
1948.43
Trap
2220.56
2220.56
2220.56
Sărituri
1641.94
1641.94
1641.94
Această iapă are 1735 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

g nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertg se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 6 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertg se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 6 luni ani acum!

Informaţii