bibimosi

Vechime : 51 zile
Clasament general : 322.
Rezervă : 154.762 equus
Istoric proprietari

Pisică

compagnonchat
18:00
Energie
44%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 23586.59

Rezistenţă
1841.62
3683.24
Viteză
2467.766
4935.53
Dresaj
2434.861
4869.72
Galop
679.7915
1359.58
Trap
2998.9065
5997.81
Sărituri
1370.351
2740.70
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 5 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 169 cm
Sex: cal castratGreutate: 489 kg
Robă: Murg Născut pe: 01/06/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 2.576 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0020
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 21708.61
Rezistenţă3671.60  Galop1183.56
Viteză4534.49  Trap5741.08
Dresaj4096.47  Sărituri 2481.41
BLUP:
-2.81
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3671.6
3671.6
3671.6
3671.6
Viteză
4534.49
4534.49
4534.49
4534.49
Dresaj
4096.47
4096.47
4096.47
4096.47
Galop
1183.56
1183.56
Trap
5741.08
5741.08
5741.08
5741.08
5741.08
Sărituri
2481.41
2481.41
2481.41
Acest cal are 2115 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

compagnonchatPisică

dresaj: +9

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

espritnomadeSpiritul nomadului

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
21 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 1* căpăstru clasic 1* valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

HeRmAnO este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
HeRmAnO este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi