Kosmyn

Vechime : 725 zile
Clasament general : 86.
Rezervă : 4.696.826 equus
Istoric proprietari

Albină

compagnonabeille
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib închis
12:45
Energie
60%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 24342.92

Rezistenţă
3299.8715
6599.74
Viteză
2272.7275
4545.45
Dresaj
2733.6625
5467.32
Galop
1324.3875
2648.78
Trap
1506.111
3012.22
Sărituri
1034.698
2069.40
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 26 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 445 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 26/05/2026
Produs de: Kosmyn Câştiguri: 78.709 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 021413
Cursă de trap 015109
Cross-country 05614
Sărituri 016129
Dresaj 04109
Potenţial genetic Total: 18540.01
Rezistenţă4897.87  Galop2019.11
Viteză3470.39  Trap2297.21
Dresaj4155.51  Sărituri 1699.92
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4897.87
4897.87
4897.87
4897.87
4897.87
Viteză
3470.39
3470.39
3470.39
3470.39
Dresaj
4155.51
4155.51
4155.51
4155.51
Galop
2019.11
2019.11
2019.11
Trap
2297.21
2297.21
2297.21
Sărituri
1699.92
1699.92
1699.92
Această iapă are 1796 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

compagnonabeilleAlbină

dresaj: +15

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet2xvertblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
17 ianuarie 2027
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 26 ani 8 luni
reproductionMonte: 8
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi