asiksback

Vechime : 840 zile
Clasament general : 137.
Rezervă : 4.448.507 equus
Istoric proprietari

Cardenala

companioncardinal2
normal
08:00
Energie
94%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 21861.40

Rezistenţă
3168.522
6337.04
Viteză
2241.3215
4482.64
Dresaj
2688.344
5376.69
Galop
585.0665
1170.13
Trap
1147.1225
2294.24
Sărituri
1100.326
2200.65
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 11 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 457 kg
Robă: Murg închis Născut pe: 06/05/2026
Produs de: asiksback Câştiguri: 5.613 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0320
Cursă de trap 0593
Cross-country 07910
Sărituri 01144
Dresaj 0001
Potenţial genetic Total: 18259.90
Rezistenţă4826.31  Galop1985.65
Viteză3419.19  Trap2261.92
Dresaj4092.15  Sărituri 1674.68
BLUP:
85.98
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 Spice
Iapă: Aritmico
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4826.31
4826.31
4826.31
4826.31
4826.31
Viteză
3419.19
3419.19
3419.19
3419.19
Dresaj
4092.15
4092.15
4092.15
4092.15
Galop
1985.65
1985.65
1985.65
Trap
2261.92
2261.92
2261.92
Sărituri
1674.68
1674.68
1674.68
Acest cal are 1769 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

catrinabroochBroşa Catrinei

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

tapisknightValtrapul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bonnetknightCapişonul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

bandeknightBandajele cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

selleknightŞaua cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10

brideknightCăpăstrul cavalerului

rezistenţă: +10, viteză: +10, dresaj: +10, galop: +10, trap: +10, sărituri: +10


Centru de echitaţie

Cosmo nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii