oldirty

Vechime : 4035 zile
Clasament general : 28.
Rezervă : 122.334.870 equus
Istoric proprietari

Piniata Delling

compagnonpinatadelling

Rozete

normal
19:15
Energie
50%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 29628.45

Rezistenţă
2492.1235
4984.25
Viteză
3114.4555
6228.91
Dresaj
2783.449
5566.90
Galop
4210.6925
8421.39
Trap
526.1135
1052.23
Sărituri
1687.391
3374.78
Rasă: WelshVârstă: 55 ani 7 luni
Specie: Ponei PegasÎnălţime: 127 cm
Sex: cal castratGreutate: 397 kg
Robă: Roib închis Născut pe: 22/04/2026
Produs de: belamy Câştiguri: 61.950 Equus
Potenţial genetic Total: 22478.00
Rezistenţă3799.74  Galop5941.29
Viteză4695.95  Trap1225.79
Dresaj4244.75  Sărituri 2570.48
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 mas Cavalerii noptii
Iapă: fem Cavalerii noptii
Welsh
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
3799.74
3799.74
3799.74
3799.74
Viteză
4695.95
4695.95
4695.95
4695.95
4695.95
Dresaj
4244.75
4244.75
4244.75
4244.75
Galop
5941.29
5941.29
5941.29
5941.29
5941.29
Trap
1225.79
1225.79
Sărituri
2570.48
2570.48
2570.48
Acest cal are 2191 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +18, viteză: +18, dresaj: +18, galop: +18, trap: +18, sărituri: +18

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

falabellaFalabella

rezistenţă: +8, viteză: +9, galop: +7

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

brideclassiqueposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

selleclassiqueposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

cramponsŢinte

galop: +12

tapisclassiqueposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

compagnonpinatadellingPiniata Delling

galop: +10

etriatrailridingdiaryJurnal de drumeţie din Etria

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11


Centru de echitaţie

Până la:
8 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

෴ᕈɭαiɳ෴ este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi