Sheilutza

Vechime : 384 zile
Clasament general : 199.
Rezervă : 245.471 equus
Istoric proprietari

Maimuţă de zăpadă

compagnonsingeneige
normal
21:30
Energie
0%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 9801.07

Rezistenţă
1331.8975
2663.80
Viteză
772.6495
1545.30
Dresaj
1338.112
2676.22
Galop
472.373
944.75
Trap
150.976
301.95
Sărituri
834.5265
1669.05
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 7 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 155 cm
Sex: masculGreutate: 434 kg
Robă: Murg închis bălțat Născut pe: 16/04/2026
Produs de: Sheilutza Câştiguri: 1.018 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0511
Cursă de trap 0333
Cross-country 0032
Sărituri 0003
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 13511.33
Rezistenţă3532.34  Galop1848.64
Viteză1822.18  Trap1365.79
Dresaj2970.39  Sărituri 1971.99
BLUP:
26.49
-100 0+100

Origine

Armăsar: Casper
Iapă: 20 Adeline
Gypsy Vanner
50.4%
Argentinean Criollo
37.6%
Shetland
5.6%
Nokota
4.7%
Shagya Arabian
1.8%

Excelenţă

Rezistenţă
3532.34
3532.34
3532.34
3532.34
Viteză
1822.18
1822.18
1822.18
Dresaj
2970.39
2970.39
2970.39
Galop
1848.64
1848.64
1848.64
Trap
1365.79
1365.79
Sărituri
1971.99
1971.99
1971.99
Acest cal are 1295 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

bonnet2xvertblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

tapis3xusaValtrap 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bande3xnoel2Bandaje 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

compagnonsingeneigeMaimuţă de zăpadă

sărituri: +12

hauntedtrailridingdiaryJurnal de drumeţie bântuit

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

heracleshorseshoescsoPotcoava lui Heracle Sărituri

viteză: +8, dresaj: +8, sărituri: +14


Centru de echitaţie

Marco nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii