decartes

Vechime : 830 zile
Clasament general : 162.
Rezervă : 650.151 equus
Istoric proprietari

Caracara

compagnonpinatacaracara
Mânz Argentinean Criollo Negru
17:30
Energie
27%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 1657.24

Rezistenţă
218.495
436.99
Viteză
155.148
310.30
Dresaj
185.5135
371.03
Galop
90.4855
180.97
Trap
102.775
205.55
Sărituri
76.202
152.40
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 125 cm
Sex: masculGreutate: 176 kg
Robă: Negru Născut pe: 02/04/2026
Produs de: decartes

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 18516.83
Rezistenţă4892.43  Galop2016.24
Viteză3469.11  Trap2292.36
Dresaj4151.38  Sărituri 1695.31
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Origine

Armăsar: Sima Blessed
Iapă: 20 ILONA
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4892.43
4892.43
4892.43
4892.43
4892.43
Viteză
3469.11
3469.11
3469.11
3469.11
Dresaj
4151.38
4151.38
4151.38
4151.38
Galop
2016.24
2016.24
2016.24
Trap
2292.36
2292.36
2292.36
Sărituri
1695.31
1695.31
1695.31
Acest cal are 1795 stele de excelenţă.

compagnonpinatacaracaraCaracara

viteză: +2


Centru de echitaţie

Octavian nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertOctavian se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 8 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertOctavian va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 8 luni ani acum!

Informaţii