Akasha97

Vechime : 1280 zile
Clasament general : 134.
Rezervă : 1.652.660 equus
Istoric proprietari

Arici

compagnonherisson
14:00
Energie
77%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 28141.82

Rezistenţă
2375.5585
4751.12
Viteză
2941.4435
5882.89
Dresaj
2654.524
5309.05
Galop
770.9055
1541.81
Trap
3718.8975
7437.80
Sărituri
1609.5825
3219.16
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 7 ani 4 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 170 cm
Sex: cal castratGreutate: 473 kg
Robă: Sur rotat Născut pe: 01/04/2026
Produs de: pastrav Câştiguri: 5.505 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0930
Cursă de trap 0000
Cross-country 0535
Sărituri 0010
Dresaj 0011
Potenţial genetic Total: 21456.34
Rezistenţă3624.43  Galop1171.02
Viteză4483.97  Trap5672.66
Dresaj4050.95  Sărituri 2453.30
BLUP:
38.52
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3624.43
3624.43
3624.43
3624.43
Viteză
4483.98
4483.98
4483.98
4483.98
Dresaj
4050.95
4050.95
4050.95
4050.95
Galop
1171.02
1171.02
Trap
5672.66
5672.66
5672.66
5672.66
5672.66
Sărituri
2453.3
2453.3
2453.3
Acest cal are 2090 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +15, viteză: +15, dresaj: +15, galop: +15, trap: +15, sărituri: +15

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

tapisclassique2xvertValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xvertblancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bande2xvertBandaje 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonuscouleurCuloare

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

compagnonherissonArici

trap: +10


Centru de echitaţie

Până la:
7 martie 2027
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

-Vanguard- este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
-Vanguard- este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi