Morpheus

Vechime : 975 zile
Clasament general : 36.
Rezervă : 4.867.190 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Selle Français Murg deschis
14:00
Energie
71%
Sănătate
100%
Moral
99%

Abilităţi

Total: 12381.77

Rezistenţă
298.3935
596.79
Viteză
1859.871
3719.74
Dresaj
1465.6595
2931.32
Galop
239.5015
479.00
Trap
207.206
414.41
Sărituri
2120.253
4240.51
Rasă: Selle FrançaisVârstă: 16 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 169 cm
Sex: femelăGreutate: 506 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 17/03/2026
Produs de: Morpheus Câştiguri: 481 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0156
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 14255.66
Rezistenţă1837.40  Galop1474.76
Viteză3299.27  Trap1275.89
Dresaj2606.08  Sărituri 3762.26
BLUP:
60.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
1837.4
1837.4
1837.4
Viteză
3299.27
3299.27
3299.27
3299.27
Dresaj
2606.08
2606.08
2606.08
Galop
1474.76
1474.76
Trap
1275.89
1275.89
Sărituri
3762.26
3762.26
3762.26
3762.26
Această iapă are 1368 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +8, galop: +8, trap: +8, sărituri: +8

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
28 decembrie 2026
Boxă:
boxa 1* paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov Şa clasică 1* căpăstru clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F 14255.66 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
Următoarea montă: 17 ani 4 luni
reproductionMonte: 4
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi