Osmosorin

Vechime : 584 zile
Clasament general : 118.
Rezervă : 1.282.759 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib închis
22:00
Energie
26%
Sănătate
100%
Moral
88%

Abilităţi

Total: 21119.09

Rezistenţă
2754.6435
5509.29
Viteză
1978.508
3957.02
Dresaj
2380.14
4760.28
Galop
1158.374
2316.75
Trap
1311.505
2623.01
Sărituri
976.3725
1952.74
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 12 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 442 kg
Robă: Roib închis Născută pe: 24/03/2026
Produs de: Osmosorin Câştiguri: 3.143 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0252
Cursă de trap 0033
Cross-country 0128
Sărituri 061117
Dresaj 0243
Potenţial genetic Total: 17598.08
Rezistenţă4645.31  Galop1915.58
Viteză3296.66  Trap2182.46
Dresaj3944.76  Sărituri 1613.31
BLUP:
74.40
-100 0+100

Origine

Armăsar: 5326,53
Iapă: Fac23 Osmo
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4645.31
4645.31
4645.31
4645.31
4645.31
Viteză
3296.66
3296.66
3296.66
3296.66
Dresaj
3944.76
3944.76
3944.76
3944.76
Galop
1915.58
1915.58
1915.58
Trap
2182.46
2182.46
2182.46
Sărituri
1613.31
1613.31
1613.31
Această iapă are 1703 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

falabellaFalabella

viteză: +8, dresaj: +7, trap: +9

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Fac4 52 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii