criss

Vechime : 1910 zile
Clasament general : 66.
Rezervă : 5.944.026 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Roib
08:00
Energie
82%
Sănătate
100%
Moral
88%

Abilităţi

Total: 4591.65

Rezistenţă
543.1455
1086.29
Viteză
211.559
423.12
Dresaj
970.7815
1941.56
Galop
187.1075
374.21
Trap
254.3285
508.66
Sărituri
128.905
257.81
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 7 ani 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 479 kg
Robă: Roib Născută pe: 21/03/2026
Produs de: criss Câştiguri: 6.293 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0110610
Divertisment western 00190
droite
Potenţial genetic Total: 14862.72
Rezistenţă3930.84  Galop1616.95
Viteză2778.01  Trap1838.53
Dresaj3338.05  Sărituri 1360.34
BLUP:
-28.09
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3930.84
3930.84
3930.84
3930.84
Viteză
2778.01
2778.01
2778.01
Dresaj
3338.05
3338.05
3338.05
3338.05
Galop
1616.95
1616.95
1616.95
Trap
1838.53
1838.53
1838.53
Sărituri
1360.34
1360.34
Această iapă are 1429 stele de excelenţă.

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Fff nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAceastă iapă este specializată în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

Fff este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi