decartes

Vechime : 830 zile
Clasament general : 162.
Rezervă : 650.151 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Roib
19:00
Energie
33%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3238.54

Rezistenţă
427.172
854.34
Viteză
302.484
604.97
Dresaj
363.063
726.13
Galop
176.5745
353.15
Trap
200.9465
401.89
Sărituri
149.032
298.06
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 129 cm
Sex: femelăGreutate: 198 kg
Robă: Roib Născută pe: 03/03/2026
Produs de: decartes

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 15531.07
Rezistenţă4105.32  Galop1688.76
Viteză2902.93  Trap1923.79
Dresaj3487.11  Sărituri 1423.16
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4105.32
4105.32
4105.32
4105.32
Viteză
2902.93
2902.93
2902.93
Dresaj
3487.11
3487.11
3487.11
3487.11
Galop
1688.76
1688.76
1688.76
Trap
1923.79
1923.79
1923.79
Sărituri
1423.16
1423.16
Această iapă are 1496 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

Haotica 15531.07 F* nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertHaotica 15531.07 F* se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 10 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertHaotica 15531.07 F* se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 10 luni ani acum!

Informaţii