Delayla

Vechime : 124 zile
Clasament general : 304.
Rezervă : 1.153.231 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Gypsy Vanner Negru pag
11:45
Energie
97%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 13494.64

Rezistenţă
1807.2635
3614.53
Viteză
597.339
1194.68
Dresaj
1494.2545
2988.51
Galop
1096.8195
2193.64
Trap
514.233
1028.47
Sărituri
1237.4095
2474.82
Rasă: Gypsy Vanner Vârstă: 10 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 158 cm
Sex: masculGreutate: 521 kg
Robă: Negru pag Născut pe: 17/02/2026
Produs de: Weny Câştiguri: 1.811 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0721
Separare a vitelor 0221
Obstacole 0123
Dresaj western 0111
Divertisment western 0214
Potenţial genetic Total: 13474.41
Rezistenţă3567.10  Galop2206.88
Viteză1186.55  Trap1035.28
Dresaj2895.68  Sărituri 2582.92
BLUP:
66.59
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3567.1
3567.1
3567.1
3567.1
Viteză
1186.55
1186.55
Dresaj
2895.68
2895.68
2895.68
Galop
2206.88
2206.88
2206.88
Trap
1035.28
1035.28
Sărituri
2582.92
2582.92
2582.92
Acest cal are 1290 stele de excelenţă.

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

sellewestern3xŞa western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

bridewestern3xCăpăstru western 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

tapiswestern1xValtrap western 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Domino nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii