lunna

Vechime : 851 zile
Clasament general : 17.
Rezervă : 6.040.805 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg deschis
24:00
Energie
11%
Sănătate
100%
Moral
88%

Abilităţi

Total: 26468.12

Rezistenţă
3579.9465
7159.89
Viteză
2472.1375
4944.27
Dresaj
2971.396
5942.79
Galop
1439.729
2879.46
Trap
1640.1035
3280.21
Sărituri
1130.7485
2261.50
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 24 ani
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 446 kg
Robă: Murg deschis Născută pe: 08/02/2026
Produs de: Crescător retras Câştiguri: 17.882 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0141610
Cursă de trap 038136
Cross-country 0141112
Sărituri 02443
Dresaj 081112
Potenţial genetic Total: 21938.31
Rezistenţă5796.18  Galop2386.84
Viteză4104.37  Trap2720.19
Dresaj4920.85  Sărituri 2009.88
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
5796.18
5796.18
5796.18
5796.18
5796.18
Viteză
4104.37
4104.37
4104.37
4104.37
Dresaj
4920.85
4920.85
4920.85
4920.85
4920.85
Galop
2386.84
2386.84
2386.84
Trap
2720.19
2720.19
2720.19
Sărituri
2009.88
2009.88
2009.88
Această iapă are 2137 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

falabellaFalabella

viteză: +7, dresaj: +8, sărituri: +9

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bonnet1xCapişon 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

F 938.31 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

F 938.31 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 6
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi