Hop3towin

Vechime : 2016 zile
Clasament general : 45.
Rezervă : 1.146.020 equus
Istoric proprietari
Mânz Argentinean Criollo Murg
23:00
Energie
2%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 5486.05

Rezistenţă
721.871
1443.74
Viteză
512.898
1025.80
Dresaj
613.167
1226.33
Galop
300.198
600.40
Trap
341.1165
682.23
Sărituri
253.7755
507.55
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 1 an 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 137 cm
Sex: masculGreutate: 237 kg
Robă: Murg Născut pe: 07/02/2026
Produs de: Hop3towin

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

călcâiul lui ahile
Potenţial genetic Total: 17921.70
Rezistenţă4732.42  Galop1951.85
Viteză3354.42  Trap2221.67
Dresaj4015.61  Sărituri 1645.73
BLUP:
-96.81
-100 0+100

Origine

Armăsar: Tengen Slayers
Iapă: Mitsuri Slayers
Argentinean Criollo
99.0%
Gypsy Vanner
1.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4732.42
4732.42
4732.42
4732.42
4732.42
Viteză
3354.42
3354.42
3354.42
3354.42
Dresaj
4015.61
4015.61
4015.61
4015.61
Galop
1951.85
1951.85
1951.85
Trap
2221.67
2221.67
2221.67
Sărituri
1645.73
1645.73
1645.73
Acest cal are 1736 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +12, viteză: +12, dresaj: +12, galop: +12, trap: +12, sărituri: +12

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

cramponsŢinte

rezistenţă: +12


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
4 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** duş paie
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov Şa western 3*** căpăstru western 3*** valtrap western 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

pictoalertBear se va putea antrena la 2 ani.
El are numai 1 an 2 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertBear va putea oferi monte la 2 ani 6 luni.
El are numai 1 an 2 luni ani acum!

Informaţii