malaikaaa

Vechime : 171 zile
Clasament general : 376.
Rezervă : 174.652 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Murg deschis
20:00
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 4696.58

Rezistenţă
1016.708
2033.42
Viteză
715.4415
1430.88
Dresaj
270.76
541.52
Galop
114.5755
229.15
Trap
129.1925
258.38
Sărituri
101.611
203.22
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 4 ani 6 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 457 kg
Robă: Murg deschis Născut pe: 08/01/2026
Produs de: malaikaaa

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0000
Separare a vitelor 0000
Obstacole 0000
Dresaj western 0000
Divertisment western 0000
Potenţial genetic Total: 9377.39
Rezistenţă2478.23  Galop1012.52
Viteză1743.28  Trap1154.95
Dresaj2095.67  Sărituri 892.72
BLUP:
-41.26
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
2478.24
2478.24
2478.24
Viteză
1743.28
1743.28
1743.28
Dresaj
2095.67
2095.67
2095.67
Galop
1012.52
1012.52
Trap
1154.95
1154.95
Sărituri
892.727
892.727
Acest cal are 881 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +12, viteză: +12, dresaj: +12, galop: +12, trap: +12, sărituri: +12

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
18 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii