CrissyCriss

Vechime : 2654 zile
Clasament general : 76.
Rezervă : 48.429.275 equus
Istoric proprietari

Corb

compagnonraven
09:00
Energie
44%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 27046.06

Rezistenţă
2287.3435
4574.69
Viteză
2826.719
5653.44
Dresaj
2552.369
5104.74
Galop
484.674
969.35
Trap
3825.8705
7651.74
Sărituri
1546.0535
3092.11
Rasă: Trăpaş FrancezVârstă: 11 ani 10 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 169 cm
Sex: cal castratGreutate: 478 kg
Robă: Sur rotat Născut pe: 07/12/2025
Produs de: pastrav Câştiguri: 52.772 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Curse de viteză printre butoaie 0265
Separare a vitelor 0121211
Obstacole 0441129
Dresaj western 019358
Divertisment western 01310
Potenţial genetic Total: 20572.65
Rezistenţă3480.77  Galop1123.73
Viteză4300.67  Trap5432.28
Dresaj3884.96  Sărituri 2350.23
BLUP:
100.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
3480.77
3480.77
3480.77
3480.77
Viteză
4300.67
4300.67
4300.67
4300.67
Dresaj
3884.96
3884.96
3884.96
3884.96
Galop
1123.73
1123.73
Trap
5432.28
5432.28
5432.28
5432.28
5432.28
Sărituri
2350.24
2350.24
2350.24
Acest cal are 2002 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +16, viteză: +16, dresaj: +16, galop: +16, trap: +16, sărituri: +16

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

pommeorMărul de Aur

rezistenţă: +11, viteză: +11, dresaj: +11, galop: +11, trap: +11, sărituri: +11

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

maleCal castrat

rezistenţă: +8, viteză: +8, dresaj: +4

bridewesternposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

sellewesternposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

tapiswesternposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

compagnonravenCorb

trap: +14


Centru de echitaţie

Nume:
Până la:
13 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationwesternAcest cal este specializat în călărie tip western

Reproducere

Informaţii

-Corvin- este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
-Corvin- este castrat şi deci nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 0
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi