Morpheus

Vechime : 975 zile
Clasament general : 36.
Rezervă : 5.355.085 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Selle Français Roib
12:00
Energie
37%
Sănătate
100%
Moral
98%

Abilităţi

Total: 11011.82

Rezistenţă
267.8575
535.72
Viteză
1657.1055
3314.21
Dresaj
1305.8815
2611.76
Galop
214.706
429.41
Trap
185.605
371.21
Sărituri
1874.753
3749.51
Rasă: Selle FrançaisVârstă: 10 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 170 cm
Sex: masculGreutate: 481 kg
Robă: Roib Născut pe: 05/12/2025
Produs de: Morpheus Câştiguri: 647 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0013
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 12651.22
Rezistenţă1633.15  Galop1309.07
Viteză2938.06  Trap1131.65
Dresaj2315.34  Sărituri 3323.95
BLUP:
60.00
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
1633.15
1633.15
1633.15
Viteză
2938.06
2938.06
2938.06
Dresaj
2315.34
2315.34
2315.34
Galop
1309.07
1309.07
Trap
1131.65
1131.65
Sărituri
3323.95
3323.95
3323.95
3323.95
Acest cal are 1208 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +12, viteză: +12, dresaj: +12, galop: +12, trap: +12, sărituri: +12

selleclassique1xŞa clasică 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

brideclassique1xCăpăstru clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique1xValtrap clasic 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1


Centru de echitaţie

Până la:
28 decembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* capişon 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAcest cal este specializat în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

M 12651.22 este un cal al echipei, aşadar, nu se poate reproduce.
reproductionMonte: 2
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi