marria08

Vechime : 4867 zile
Clasament general : 77.
Rezervă : 14.465.233 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Negru pag
22:00
Energie
22%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 2572.01

Rezistenţă
163.072
326.14
Viteză
116.728
233.46
Dresaj
380.4165
760.83
Galop
139.7005
279.40
Trap
367.5285
735.06
Sărituri
118.5585
237.12
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 2 ani 8 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: masculGreutate: 437 kg
Robă: Negru pag Născut pe: 07/11/2025
Produs de: Mellow

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 16389.77
Rezistenţă4325.99  Galop1784.21
Viteză3068.17  Trap2030.38
Dresaj3676.86  Sărituri 1504.16
BLUP:
-86.42
-100 0+100

Origine

Armăsar: 20 BatuHarun
Iapă: Mercedes skillers
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4325.99
4325.99
4325.99
4325.99
Viteză
3068.17
3068.17
3068.17
Dresaj
3676.86
3676.86
3676.86
3676.86
Galop
1784.21
1784.21
1784.21
Trap
2030.38
2030.38
2030.38
Sărituri
1504.16
1504.16
Acest cal are 1582 stele de excelenţă.

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10


Centru de echitaţie

Abilitati nu este încă înregistrat la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Reproducere

Informaţii