lyly888

Vechime : 4786 zile
Clasament general : 103.
Rezervă : 430.251.460 equus
Istoric proprietari

Câine

compagnonchien
normalpegase
08:00
Energie
80%
Sănătate
100%
Moral
96%

Abilităţi

Total: 23013.05

Rezistenţă
3046.71
6093.42
Viteză
2147.9695
4295.94
Dresaj
2586.191
5172.38
Galop
1250.9615
2501.92
Trap
1421.584
2843.17
Sărituri
1053.1085
2106.22
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 65 ani 6 luni
Specie: Pegas de călăritÎnălţime: 150 cm
Sex: femelăGreutate: 487 kg
Robă: Isabel Născută pe: 01/11/2025
Produs de: dana5555 Câştiguri: 265.435 Equus

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0394125
Cursă de trap 0392427
Cross-country 0304256
Sărituri 0202114
Dresaj 0505770
Potenţial genetic Total: 18358.38
Rezistenţă4851.93  Galop1999.68
Viteză3437.01  Trap2273.08
Dresaj4114.02  Sărituri 1682.65
BLUP:
100.00
-100 0+100

Origine

Armăsar: ATOMIS
Iapă: NINA
Argentinean Criollo
100.0%

Excelenţă

Rezistenţă
4851.94
4851.94
4851.94
4851.94
4851.94
Viteză
3437.01
3437.01
3437.01
3437.01
Dresaj
4114.02
4114.02
4114.02
4114.02
Galop
1999.68
1999.68
1999.68
Trap
2273.08
2273.08
2273.08
Sărituri
1682.65
1682.65
1682.65
Această iapă are 1779 stele de excelenţă.

centre Bonusuri centru de echitaţie

rezistenţă: +15, viteză: +15, dresaj: +15, galop: +15, trap: +15, sărituri: +15

cravacheBici

dresaj: +4, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

sangmedusePegas

rezistenţă: +3, viteză: +4, dresaj: +4

peignePieptene

rezistenţă: +4, viteză: +4

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

potgraisseCadă cu vaselină

rezistenţă: +8, viteză: +8

clochesCizme cu clopoţei

viteză: +6, dresaj: +6, sărituri: +6

eperonsPinteni

rezistenţă: +9, viteză: +9, dresaj: +9, galop: +9, trap: +9, sărituri: +9

5thelementmetalElement metal

rezistenţă: +14, viteză: +14, dresaj: +14, galop: +14, trap: +14, sărituri: +14

falabellaFalabella

dresaj: +9, galop: +7, trap: +8

longeHăț

dresaj: +12, galop: +10, trap: +10

brideclassiqueposeidonCăpăstrul lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

selleclassiqueposeidonŞaua lui Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

compagnonchienCâine

dresaj: +15

cramponsŢinte

rezistenţă: +12

tapisclassiqueposeidonValtrap Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bonnetposeidonCapişon Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6

bandeposeidonBandaje Poseidon

rezistenţă: +6, viteză: +6, dresaj: +6, galop: +6, trap: +6, sărituri: +6


Centru de echitaţie

Până la:
5 noiembrie 2026
Boxă:
boxa 3*** jgheab de apă duş in
Beneficii:
nutreţ ovăz morcov terci Şa clasică 3*** căpăstru clasic 3*** valtrap clasic 1* bandaje 1*

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii

Următoarea montă: 66 ani 4 luni
reproductionMonte: 15
arbreArbore genealogic
chevalUrmaşi