Mânz Argentinean Criollo Negru
20:00
Energie
65%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 3645.77

Rezistenţă
477.946
955.89
Viteză
340.61
681.22
Dresaj
407.5595
815.12
Galop
200.0735
400.15
Trap
227.3315
454.66
Sărituri
169.362
338.72
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 1 an 4 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 140 cm
Sex: femelăGreutate: 273 kg
Robă: Negru Născută pe: 06/11/2025
Produs de: Ana-Maria andre

Echipament

Momentan nu există obiecte!

Obiecte

Momentan nu există obiecte!
Potenţial genetic Total: 17272.47
Rezistenţă4556.32  Galop1879.32
Viteză3233.24  Trap2141.92
Dresaj3878.22  Sărituri 1583.45
BLUP:
-96.11
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4556.32
4556.32
4556.32
4556.32
Viteză
3233.24
3233.24
3233.24
3233.24
Dresaj
3878.22
3878.22
3878.22
3878.22
Galop
1879.32
1879.32
1879.32
Trap
2141.92
2141.92
2141.92
Sărituri
1583.45
1583.45
Această iapă are 1670 stele de excelenţă.

Această iapă nu are bonusuri.


Centru de echitaţie

A39 17272.47 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

pictoalertA39 17272.47 se va putea antrena la 2 ani.
Ea are numai 1 an 4 luni ani acum!

Reproducere

pictoalertA39 17272.47 se va putea reproduce la 2 ani 6 luni.
Ea are numai 1 an 4 luni ani acum!

Informaţii