marria08

Vechime : 4871 zile
Clasament general : 77.
Rezervă : 14.479.237 equus
Istoric proprietari
Cal de călărit Argentinean Criollo Șarg
19:00
Energie
18%
Sănătate
100%
Moral
100%

Abilităţi

Total: 5807.55

Rezistenţă
472.725
945.45
Viteză
336.399
672.80
Dresaj
746.139
1492.28
Galop
796.6995
1593.40
Trap
278.5235
557.05
Sărituri
273.289
546.58
Rasă: Argentinean CriolloVârstă: 3 ani 2 luni
Specie: Cal de călăritÎnălţime: 149 cm
Sex: femelăGreutate: 483 kg
Robă: Șarg Născută pe: 26/10/2025
Produs de: Davidel

Victorii

trophee trophee2 trophee3
Cursă de galop 0000
Cursă de trap 0000
Cross-country 0000
Sărituri 0000
Dresaj 0000
Potenţial genetic Total: 17166.70
Rezistenţă4528.09  Galop1865.51
Viteză3214.35  Trap2129.76
Dresaj3853.01  Sărituri 1575.98
BLUP:
-82.38
-100 0+100

Excelenţă

Rezistenţă
4528.09
4528.09
4528.09
4528.09
Viteză
3214.35
3214.35
3214.35
3214.35
Dresaj
3853.01
3853.01
3853.01
3853.01
Galop
1865.51
1865.51
1865.51
Trap
2129.76
2129.76
2129.76
Sărituri
1575.98
1575.98
Această iapă are 1659 stele de excelenţă.

selleclassique3xŞa clasică 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

brideclassique3xCăpăstru clasic 3***

rezistenţă: +3, viteză: +3, dresaj: +3, galop: +3, trap: +3, sărituri: +3

curepiedPerie pentru copite

dresaj: +8

bande1xBandaje 1*

rezistenţă: +1, viteză: +1, dresaj: +1, galop: +1, trap: +1, sărituri: +1

tapisclassique2xbleublancValtrap clasic 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2

bonnet2xbleublancCapişon 2**

rezistenţă: +2, viteză: +2, dresaj: +2, galop: +2, trap: +2, sărituri: +2


Centru de echitaţie

Caf18 17166.7 nu este încă înregistrată la un centru de echitaţie.

Antrenament

Rezistenţă
Viteză
Dresaj
Galop
Trap
Sărituri

Competiţii

specialisationclassiqueAceastă iapă este specializată în Călărie Englezească

Reproducere

Informaţii